Darmowa dostawa
Kontakt z nami | +48 732 740 751 | Informacje o nas
Znajdź nas na Facebook
Darmowa dostawa od 1 400,00 zł

Blog

Każda mama będąca miłośniczką roweru, która chce zabierać swoje dziecko na częste i długie wycieczki dwukołowym pojazdem, powinna zastanowić się nad zakupem przyczepki rowerowej. Jest to wygodna i posiadająca wiele zalet alternatywa dla tradycyjnego fotelika.
Czytaj więcej
Czy warto zainwestować w przyczepkę rowerową?
W przypadku aktywnych rodziców wspaniale sprawdza się przyczepka rowerowa dla dziecka, dzięki której można bezpiecznie i komfortowo podróżować całą rodziną. Zanim dziecko nauczy się jeździć jednośladem, minie sporo czasu, dlatego inwestycja w przyczepkę będzie świetnym wyborem. Młodej mamie będzie zdecydowanie łatwiej powrócić do upragnionej sylwetki sprzed ciąży, a przebywanie na świeżym powietrzu wyjdzie na dobre każdemu.
Czytaj więcej
Przyczepka rowerowa dla dziecka – system przechowywania i transportu
Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Tyczy się to wszystkich aspektów codziennego życia m.in. bezpiecznego transportu dziecka. Nowoczesne technologie, a także zastosowane dzięki nim rozwiązania gwarantują szereg doskonałych funkcjonalności, dzięki którym pociecha jest nie tylko bezpieczna, ale również ma zagwarantowany komfort i wygodę. Takim wyjściem są przyczepki rowerowe dla dzieci. Dają one możliwość przewożenia dziecka w bezpieczny sposób. Ponadto innowacyjna technika pozwala na ich szybki montaż, jak i późniejsze rozłożenie. Jednak, gdzie można przechowywać takie przyczepki oraz ile zabierają miejsca?
Czytaj więcej
Przyczepka jako alternatywa dla klasycznej spacerówki
Bezpieczeństwo w transporcie zawsze powinno być na pierwszym miejscu, zwłaszcza jeżeli chodzi o dzieci. Nowoczesne rozwiązania gwarantują nam szereg możliwości w przewożeniu dzieci oraz wykonywania jednocześnie przeróżnych sportów. Tak jest w przypadku przyczepek rowerowych, które wbrew pozorom nie są przeznaczone jedynie do wycieczek dwukołowcami. Posiadają one mnóstwo dodatkowych funkcji, dzięki którym możemy wykonywać przeróżne sporty wraz z dzieckiem, ale i również spokojnie spacerować na co dzień i robić zakupy
Czytaj więcej
pixel