Darmowa dostawa
Kontakt z nami | +48 732 740 751 | Informacje o nas
Znajdź nas na Facebook
Darmowa dostawa od 1 400,00 zł

Reklamacja i zwrot

Reklamacja  

 

Każdy przedmiot posiada 24 miesięczny okres gwarancji na wady fabryczne. Nie podlega gwarancji wada powstała na skutek użytkowania wbrew zasadom opisanym w instrukcji obsługi. Jeżeli jednak podczas tego 24 miesięcznego okresu nastąpi uszkodzenie nie wynikające z winy użytkownika należy przystąpić do reklamacji.  

 

Jak postępować podczas reklamacji?  

Proces postępowania w przypadku reklamacji:

  • Informacja na temat przyczyny zwrotu w postaci opisu i dołączonego zdjęcia lub filmu prosimy wysłać na adres email: info@roweroweprzyczepki.pl

  • Roweroweprzyczepki po przeanalizowaniu usterki przez swoich pracowników lub ewentualnej konsultacji z producentem, przedstawi sposób rozwiązania problemu, który zwykle polega na przedstawieniu trzech wariantów:

    • Naprawa usterki przez Roweroweprzyczepki z pokryciem kosztów naprawy i kosztów transportu.

    • Naprawa usterki przez kupującego w dowolnym sklepie rowerowym i pełny zwrot poniesionych kosztów na podstawie faktury wystawionej przez sklep rowerowy.

    • Rekompensata w formie zwrotu części wartości przedmiotu (wymagane jest przedstawienie dowodu zakupu).

  • Realizacja reklamacji do 10 dni roboczych (cel to realizacja reklamacji do 48 godzin).  

Roweroweprzyczepki prowadzi również serwis produktów Qeridoo, jeżeli jednak szkoda nie będzie wchodzić w zakres gwarancji lub rękojmi, wówczas Klienci muszą wysłać przyczepkę do Roweroweprzyczepki na swój koszt oraz ponieść koszt naprawy i części zamiennych.  

 

Zwrot  

Na każdy zakupiony towar przysługuje 14 dniowy okres zwrotu liczony od daty otrzymania towaru wraz z kosztem transportu. Możesz swobodnie sprawdzić czy przyczepka jest dla Ciebie odpowiednia. Jeżeli uznasz, że przyczepka nie spełnia Twoich wymagań, otrzymasz od nas darmowo etykietę kuriera FedEx na wysyłkę zwrotną. Jeżeli towar zwrócony nie będzie posiadał znaków użytkowania w terenie (przykładowo: zabrudzone koła, zarysowania na gwintach/łączenia, itp), wówczas otrzymasz pełny zwrot wartości zwracanego towaru. Jeżeli otrzymana przyczepka była dołączona do roweru i używana w terenie, zwrot za przyczepkę zostanie pomniejszony o kwotę 300 PLN.   

 

Aby dokonać zwrotu towaru, należy wypełnić formularz odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży, który znajduje się w linku poniżej

 

POBIERZ

pixel