Darmowa dostawa
Kontakt z nami | +48 732 740 751 | Informacje o nas
Znajdź nas na Facebook
Darmowa dostawa od 1 400,00 zł

Blog

Jaką przyczepkę rowerową dla dziecka wybrać na lato?
Coraz więcej rodziców inwestuje w przyczepki rowerowe, dzięki czemu można połączyć jazdę na rowerze z bezpiecznym przewożeniem dziecka. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy mogą świetnie się bawić z dzieckiem podczas wspólnej wyprawy. Nie trzeba czekać, aż dziecko podrośnie i będzie w stanie opanować umiejętność jeżdżenia na rowerze. Obecnie w sprzedaży dostępnych jest tak wiele modeli przyczepek, że każdy rodzic znajdzie siebie coś odpowiedniego, to samo dotyczy szeregu przydatnych akcesoriów do nich.
Czytaj więcej
Jakie są akcesoria do przyczepek rowerowych dla dzieci i czy warto w nie zainwestować?
Nie trzeba czekać do czasu, aż dziecko nauczy się jeździć na rowerze. Można wspólnie podróżować tym środkiem transportu, inwestując w przyczepkę rowerową. Jest to wygodny i bezpieczny sposób na wspólne wycieczki, spędzanie czasu na świeżym powietrzu w rodzinnym gronie. Przyczepki rowerowe to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż tradycyjny fotelik, można też liczyć na szereg dodatkowych akcesoriów typu pokrowiec, poduszka-siedzisko, hamak, folia przeciwdeszczowa czy nawet zestaw narciarski. Możliwości jest naprawdę sporo, wobec tego warto zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą sklepową.
Czytaj więcej
Czy można przewozić dziecko w przyczepce rowerowej?
Rodzice uwielbiający spędzać aktywnie czas na rowerze często zastanawiają się nad tym, czy mogą praktykować swoją ulubioną formę spędzania czasu razem z małymi dziećmi. Jak najbardziej tak, wystarczy, że wyposażą się w przyczepki rowerowe, które są nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim bezpieczne dla maluchów. Czy można przewozić dziecko w przyczepce rowerowej bezpiecznie, taki sposób transportu jest w pełni legalny?
Czytaj więcej
Przyczepka rowerowa marki Qeridoo
Wiosna to świetny czas na rozpoczęcie sezonu wycieczkowego, zarówno pieszego, jak i zmotoryzowanego. Piękna pogoda, mocno przygrzewające słońce i budząca się do życia przyroda kusi nas mnogością barw i czystym powietrzem — z tych powodów, warto zorganizować rodzinny wypad rowerowy w plener, przewożąc dzieci w praktycznej przyczepce rowerowej.
Czytaj więcej
pixel