Darmowa dostawa
Kontakt z nami | +48 732 740 751 | Informacje o nas
Znajdź nas na Facebook
Darmowa dostawa od 1 400,00 zł

Czy warto zainwestować w przyczepkę rowerową?

2021-11-22
Czy warto zainwestować w przyczepkę rowerową?

W przypadku aktywnych rodziców wspaniale sprawdza się przyczepka rowerowa dla dziecka, dzięki której można bezpiecznie i komfortowo podróżować całą rodziną. Zanim dziecko nauczy się jeździć jednośladem, minie sporo czasu, dlatego inwestycja w przyczepkę będzie świetnym wyborem. Młodej mamie będzie zdecydowanie łatwiej powrócić do upragnionej sylwetki sprzed ciąży, a przebywanie na świeżym powietrzu wyjdzie na dobre każdemu.

Jakie są opinie o przyczepkach rowerowych Qeridoo?

Przyczepek rowerowych jest na rynku wiele, ale warto zwrócić uwagę na modele marki Qeridoo. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort, niezależnie od warunków atmosferycznych. Nawet jeśli pogoda wydaje się być niezbyt sprzyjająca, dziecko znajdujące się wewnątrz przyczepki nie odczuje tego i będzie mogło podziwiać otoczenie, odkrywać nowe miejsca lub nawet zdrzemnąć się. Zadbano o przemyślaną budowę, aby zminimalizować ryzyko wypadku. Dodatkowe zabezpieczenie zapewniają pięciopunktowe pasy, odpowiednio wyprofilowane, aby nie uwierać. Rodzic nie musi martwić się o to, że jego ukochane dziecko wypadnie i zrobi sobie krzywdę. Przyczepki marki Qeridoo mają budowę zapewniającą należytą ochronę przed szeregiem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Podróżowanie będzie komfortowe nawet podczas pojawienia się deszczu czy gradu, upalnych dni, silnego promieniowania słonecznego. Przyczepki cechuje szczelność, więc nie przemakają.

Wiele osób wykorzystuje je także do innych celów: do przewożenia nie tylko dzieci, ale też zwierząt czy zakupów. Są one uniwersalne, mają szerokie zastosowanie. Nowoczesne przyczepki Qeridoo sprawdzą się podczas jazdy rowerem, spacerów i nawet biegania. Można do nich dołączyć przednie koła i nawet uchwyt, przez co stają się sprzętem wielofunkcyjnym. Dzieci uwielbiają podróżować w przyczepkach rowerowych, jest to dla nich dodatkowa rozrywka. Mogą liczyć na sporo miejsca, zabrać ze sobą ulubione zabawki. W przypadku większych dzieci wspaniale nadaje się boczne podparcie głowy, co zapewnia dodatkową wygodę. Tył przyczepki również został dobrze wykorzystany, znajduje się tam miejsce na butelkę z wodą, podręczna kieszeń na różne drobiazgi, z zamykaną klapą na magnes. Przyczepki rowerowe Qeridoo cechują się solidnością, wysoką jakością materiałów, atrakcyjną ceną. Producenci zastosowali wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Można w nich przewozić nawet niemowlęta, dwójkę dzieci.

pixel