Darmowa dostawa
Kontakt z nami | +48 732 740 751 | Informacje o nas
Znajdź nas na Facebook
Darmowa dostawa od 1 400,00 zł

Przyczepka jako alternatywa dla klasycznej spacerówki

2021-08-25
Przyczepka jako alternatywa dla klasycznej spacerówki

Bezpieczeństwo w transporcie zawsze powinno być na pierwszym miejscu, zwłaszcza jeżeli chodzi o dzieci. Nowoczesne rozwiązania gwarantują nam szereg możliwości w przewożeniu dzieci oraz wykonywania jednocześnie przeróżnych sportów. Tak jest w przypadku przyczepek rowerowych, które wbrew pozorom nie są przeznaczone jedynie do wycieczek dwukołowcami. Posiadają one mnóstwo dodatkowych funkcji, dzięki którym możemy wykonywać przeróżne sporty wraz z dzieckiem, ale i również spokojnie spacerować na co dzień i robić zakupy.

Innowacyjne rozwiązanie transportowe dla dzieci

W dzisiejszych czasach spacerówki zostały udoskonalone w wiele przydatnych elementów, mających na celu bezpieczeństwo i komfort jazdy malucha. Przyczepki jednak dzięki swojej budowie mogą zapewnić jeszcze więcej i sprawdzić się w wielu miejscach, gdzie klasyczny wózek niestety nie może. Otóż przyczepka rowerowa Qeridoo posiada specjalne zadaszenie, które chroni dziecko przed upałem, deszczem i wiatrem, a pomimo tego doskonale przepuszcza powietrze. W przypadku zwykłej spacerówki do dyspozycji mamy daszek, który nie do końca zakrywa delikatną skórę dziecka przed promieniowaniem UV, a folia przeciwdeszczowa wymaga każdorazowo żmudnego rozkładania. Dodatkowym atutem jest zakres wieku dziecka, które może podróżować przyczepką. W przypadku klasycznego wózka, w pierwszych miesiącach życia dziecka wozimy je w tak zwanej gondoli, a następnie dopiero możemy wybrać spacerówkę. Przyczepka rowerowa Qeridoo została skonstruowana tak, aby móc przewozić w niej maluchy już od pierwszego miesiąca życia, aż do 6 roku życia. 

Łatwość użytkowania i solidność materiałów

Przyczepka rowerowa posiada specjalne amortyzatory, które idealnie sprawdzają się na nierównych terenach. Wyposażona została w bagażnik na podręczne rzeczy lub zakupy, wygodny składany uchwyt, oraz bezpieczny hamulec. Posiadając przyczepkę Qeridoo, nie tylko wyprawy rowerowe z dziećmi będą niesamowite. Wraz z nią możemy wykonywać aż do 7 różnych czynności, takich jak na przykład łyżwiarstwo czy wędrówki piesze. Całość łatwa jest do utrzymania w czystości i posiada prosty mechanizm składania. Bezpieczeństwo i solidność użytych materiałów potwierdzone zostały odpowiednimi certyfikatami i testami. Zakup przyczepki rowerowej sprawdzi nam się na długie lata i z pewnością umili każdą aktywność na świeżym powietrzu.

pixel