Darmowa dostawa
Kontakt z nami | +48 732 740 751 | Informacje o nas
Znajdź nas na Facebook
Darmowa dostawa od 1 400,00 zł

Przyczepka rowerowa marki Qeridoo

2021-04-27
Przyczepka rowerowa marki Qeridoo

Wiosna to świetny czas na rozpoczęcie sezonu wycieczkowego, zarówno pieszego, jak i zmotoryzowanego. Piękna pogoda, mocno przygrzewające słońce i budząca się do życia przyroda kusi nas mnogością barw i czystym powietrzem — z tych powodów, warto zorganizować rodzinny wypad rowerowy w plener, przewożąc dzieci w praktycznej przyczepce rowerowej. Bezpieczeństwo na drodze to priorytet dla każdego rodzica, dlatego pilnowanie maluchów samodzielnie jadących rowerkami może być nie tylko uciążliwe, ale i dekoncentrujące. Nigdy nie mamy pewności, czy dziecko nagle nie przewróci się bądź zjedzie w niebezpieczny teren, dlatego posadzenie go w stabilnej i wygodnej przyczepce rowerowej zapewni mu maksimum bezpieczeństwa i komfort jazdy. 

Przyczepki rowerowe Qeridoo

Na rynku znajdziemy wiele modeli przyczepek rowerowych, zarówno marek rodzimych, jak i zagranicznych. Na szczególną uwagę zasługują produkty Qeridoo Sportrex 2, Qeridoo KidGoo 1, Qeridoo Speedkid 1 oraz Qeridoo Speedkid 2, wyposażone w wiele funkcjonalnych rozwiązań, znakomicie sprawdzających się w każdej wymagającej tego sytuacji. Cechą charakterystyczną przyczepek marki Qeridoo, czymś, co odróżnia je na tle innych tego typu produktów, jest niewątpliwie ich cena, której wysokość odzwierciedla solidność materiałów, z jakich zostały wykonane, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz ich wysoką jakość. Oferowane przyczepki przystosowane są do przewozu jednego lub dwojga dzieci; wygodne foteliki do siedzenia zaopatrzone są w pasy bezpieczeństwa, a przestronność w kabinie nie wzbudza niepokoju nawet u niemowląt. Przyczepki obudowane są kabiną z szybami, wykonanymi ze sztucznego tworzywa. Posiadają ruchomą część przednią, którą można zrolować i spiąć paskami w okolicach dachu kabiny. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zamontowania moskitiery, chroniącej siedzące w środku dzieci przed owadami. Pokrycie wierzchnie przyczepki zostało wykonane z materiału wodoodpornego i łatwego do utrzymania w czystości. 

Funkcjonalność i nowoczesność

Przyczepkę można wykorzystywać na kilka sposobów; jako wózek ręczny lub przyczepkę rowerową, a w wersji zimowej, wszystkie modele Qeridoo mają możliwość zamontowania płóz, które ułatwią jazdę po ośnieżonym podłożu. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że przyczepki marki Qeridoo to idealne rozwiązanie dla aktywnej rodziny z małymi dziećmi, które podobnie jak rodzice preferują czynny wypoczynek na łonie natury.

Polecane

pixel