Darmowa dostawa
Kontakt z nami | +48 732 740 751 | Informacje o nas
Znajdź nas na Facebook
Darmowa dostawa od 1 400,00 zł

Jakie są akcesoria do przyczepek rowerowych dla dzieci i czy warto w nie zainwestować?

2021-06-22
Jakie są akcesoria do przyczepek rowerowych dla dzieci i czy warto w nie zainwestować?

Nie trzeba czekać do czasu, aż dziecko nauczy się jeździć na rowerze. Można wspólnie podróżować tym środkiem transportu, inwestując w przyczepkę rowerową. Jest to wygodny i bezpieczny sposób na wspólne wycieczki, spędzanie czasu na świeżym powietrzu w rodzinnym gronie. Przyczepki rowerowe to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż tradycyjny fotelik, można też liczyć na szereg dodatkowych akcesoriów typu pokrowiec, poduszka-siedzisko, hamak, folia przeciwdeszczowa czy nawet zestaw narciarski. Możliwości jest naprawdę sporo, wobec tego warto zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą sklepową.

Jakie są dostępne dodatkowe akcesoria do przyczepek rowerowych dla dzieci? 

Coraz więcej rodziców decyduje się na zainwestowanie w przyczepkę rowerową, dzięki której można przewozić dzieci, zapewniając im wygodę i bezpieczeństwo. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od fotelika rowerowego, bo można liczyć na większy komfort i zniwelowanie ryzyka upadku dziecka na skutek przewrócenia się roweru czy kolizji. Przyczepka chroni podopiecznego przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi typu deszcz wiatr, śnieg, promieniowanie słoneczne. W przyczepce zmieści się nie tylko dziecko, ale też jedzenie i akcesoria przydatne podczas podróży. Do dyspozycji są też wielorakie dodatki, za pomocą których można zmienić markową przyczepkę rowerową w wózek do biegania czy nawet w przyczepkę narciarską. Można wobec tego uprawiać sport bez konieczności martwienia się o to, z kim zostawić dziecko na czas swojej nieobecności. Wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu to wspaniała zabawa dla obu stron.

Dziecko będzie zadowolone z możliwości podróżowania w specjalnym hamaku-leżaku. Rodzic będzie uprawiać aktywność fizyczną, a dziecko komfortowo spać w przyczepce rowerowej. Jest to sposób na bezpieczne przewożenie małych dzieci, w tym niemowląt. Można być niezależnym, nie tracić pieniędzy na podróżowanie samochodem czy uciążliwą komunikacją miejską. W zwiększeniu komfortu jazdy pomogą supportery, a dzięki dodatkowemu zaczepowi możliwe staje się szybkie przepięcie przyczepki między rowerami. Wygodę zapewni dziecku miękki i przyjemny w dotyku pokrowiec na siedzisko do przecieki dziecięcej. Zapewni stabilizację kręgosłupowi, zwiększy komfort jazdy. Z przydatnych akcesoriów do przyczepek dziecięcych wymienić można też folię przeciwdeszczową, osłonę chroniącą przed kamieniami wyskakującymi spod kół roweru, torbę na uchwyt, wygodny zagłówek. 

Polecane

pixel