Darmowa dostawa
Kontakt z nami | +48 732 740 751 | Informacje o nas
Znajdź nas na Facebook
Darmowa dostawa od 1 400,00 zł

Hamak do przewozu niemowląt marki Qeridoo

2021-01-08
Hamak do przewozu niemowląt marki Qeridoo

Przyczepka rowerowa to bardzo bezpieczny i praktyczny sposób na zabranie ze sobą dzieci i poznanie z nimi świata. Do tej pory takie doświadczenie było możliwe tylko w ograniczonym zakresie w przypadku dzieci, które nie potrafiły samodzielnie siedzieć. Dlatego Qeridoo rozszerzyło swój asortyment o produkt , które umożliwia bezpieczny i wygodny transport niemowląt w przyczepce rowerowej.

Macie szczęście być rodzicami dwojga dzieci? W takim razie nasz nowo opracowany hamak z bezpieczną ramą jest właśnie dla Ciebie i Twoich maluchów. Łączy w sobie najbezpieczniejszy transport dziecka z wysokim poziomem komfortu. Innowacyjna konstrukcja pozwala dwójce dzieci wygodnie usiąść obok siebie, nie wchodząc sobie w drogę. Nie wymusza ona, jak w przypadku innych hamaków , zamontowania na środku przyczepki.

Hamak Qeridoo

Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji i regulowanemu kątowi pochylenia hamak zapewnia wyjątkowo przyjazną dla pleców postawę. Oddychające oparcie i miękka wyściółka zapewniają dziecku niezwykle wygodny transport w naszych przyczepkach.

Dzięki stabilnej ramie zabezpieczającej oraz 5-punktowemu pasowi bezpieczeństwa z funkcją Smart-Lock oferujemy nowy poziom bezpieczeństwa podczas przewożenia niemowląt w przyczepce. Dodatkowy zagłówek i niemal unosząca się pozycja hamaka zapewniają dziecku kompleksową ochronę ze wszystkich stron. Zapewnia to delikatną, ale przede wszystkim bezpieczną opcję transportu dla Twojego potomstwa.

Poniżej przedstawiamy wam , najważniejsze cechy najnowszego produktu marki Qeridoo:

»Bezpieczny system transportu dla niemowląt

»Wyściełana aluminiowa rama ochronna

»Powierzchnia leżenia: 69 cm / szerokość: 21 cm

»Kompleksowa ochrona

»Ergonomiczna i przyjazna dla pleców konstrukcja

»Oddychająca osłona

»Regulowana pozycja leżąca

»Hamak może być używany w przyczepce rowerowej , jedno i dwu osobowej

»Regulowany zagłówek z podparciem bocznym

»Umożliwia transport niemowlęcia obok malucha

»Twoją przyczepkę rowerową można złożyć z hamakiem wewnątrz

»5-punktowy element zabezpieczający z funkcją Smart Lock

»Łatwy montaż i demontaż

pixel