Darmowa dostawa
Kontakt z nami | +48 732 740 751 | Informacje o nas
Znajdź nas na Facebook
Darmowa dostawa od 1 400,00 zł

Dlaczego warto pomyśleć o zakupie przyczepki rowerowej dla dzieci?

2021-04-06
Dlaczego warto pomyśleć o zakupie przyczepki rowerowej dla dzieci?

Przyczepki rowerowe dla dzieci rozwiązaniem kłopotu

Świetnym rozwiązaniem, które da możliwość zabrania maluchów ze sobą wszędzie, jest przyczepka rowerowa dla dzieci. To rodzaj sprzętu, który - choć w nazwie łączy się z rowerem - może być wykorzystywany do szeregu innych czynności. Jej największą zaletą jest fakt, że przyczepka jest bezpieczna również dla maluchów. Wystarczy zainwestować w specjalny hamak do przewożenia dziecka i gotowe: możecie wybrać się dokądkolwiek zechcecie. 

Dlaczego warto zainwestować w przyczepkę?

Przede wszystkim z uwagi na jej wszechstronność. Wyobraź sobie, że wybieracie się na rodzinną, rowerową wycieczkę nad jezioro. W pewnym momencie postanawiacie się przespacerować, jednak okazuje się, że maluch zasnął w foteliku. Wyjmowanie go stamtąd jest nie tylko problematyczne, ale również może skutkować pobudką, a noszenie dziecka nie jest korzystne dla Twojego kręgosłupa. Jeśli umieścisz malucha w przyczepce, możecie w dowolnej chwili odczepić ją od roweru i wybrać się na spacer.

Dzięki wygodnej rączce, pchanie przyczepki nie jest trudne, a wygodne koła sprawiają, że prowadzi się ją bardzo prosto. Warto nadmienić, że przyczepka sprawdzi się nie tylko podczas spacerów, ale również w trakcie joggingu. To oznacza, że sprzęt ten może spełniać kolejną rolę za te same pieniądze - bez konieczności kupowania szeregu przedmiotów, takich jak wózek do biegania czy fotelik rowerowy.

Wielu rodziców docenia przyczepkę również podczas wakacyjnych wyjazdów. Z uwagi na sporą powierzchnię, jaką oferuje, w jej wnętrzu zmieści się nie tylko dziecko (lub dwójka!), ale również ich zabawki czy zapasowe ubrania lub pieluszki, a także drobne przekąski i wiele innych przedmiotów. Wszystko to przy zachowaniu pełnego komfortu przez najmłodszych! 

pixel