Darmowa dostawa
Kontakt z nami | +48 732 740 751 | Informacje o nas
Znajdź nas na Facebook
Darmowa dostawa od 1 400,00 zł

Zestaw Narciarski Qeridoo – opinia klienta

2021-01-20
Zestaw Narciarski Qeridoo – opinia klienta

Przyczepki rowerowe Qeridoo , jako jedne z niewielu firm posiadają w swojej ofercie zestaw narciarski. Jest to idealna opcja dla rodziców którzy chcą korzystać z przyczepki cały rok. Zestaw narciarski jest kompatybilny z przyczepkami od 2017 do 2019r. Niestety na tą chwilę nie jest znana data pojawienia się zestawu typowo pod modele z 2020r.

Jednak chcąc wyjść Państwu naprzeciw , aby jeszcze w tym roku móc wykorzystać przyczepki w tych trudnych ale jakże pięknych warunkach , niedługo pojawi się na naszej stronie mocowanie które umożliwi zamontowanie zestawu narciarskiego 2019 do przyczepki rowerowej Qeridoo z 2020r.

Poniżej przedstawiamy Państwu opinię Pani Kasi , która chciała podzielić się z nami swoimi odczuciami na temat takiego zestawu. Mamy nadzieję że to zachęci Was do przetestowania tej formy aktywności fizycznej wraz z naszymi przyczepkami.

W końcu przyszła do Polski prawdziwa zima i mogliśmy wypróbować nasz świeżo zakupiony zestaw narciarski Qeridoo. Już przy pierwszych opadach śniegu nie wytrzymałam i zabrałam swojego syna na biegówki na wał Wisły. Trochę zajęło montowanie całego zestawu w świeżym śniegu, ale na szczęście babcia zajęła w tym czasie wnuczka :)

Przebiegłam 3,5 km i było dosyć ciężko ponieważ zestaw z dzieckiem waży koło 30 kg. Przyczepka bardzo solidnie stała na ziemi, mimo że ja się parę razy wywróciłam :P. Pierwsze wrażenie bardzo dobre – to jest to czego szukaliśmy. Następnego dnia wybraliśmy się się na spacer koło tym razem w ciut lepsze warunki. Zamiast kół tym razem wybraliśmy oczywiście narty – trzeba korzystać z pogody.

Bobas spał, żaden padający śnieg mu się straszny. Super.

Kolejny dzień przyniósł piękna pogodę i zapuściliśmy się trochę dalej w istebniańskie leśne drogi. Droga przejechaną tylko kuligami, utwardzona kopytami. Trochę pchaliśmy przyczepkę, ale później, wraz z coraz bardziej kopnym śniegiem i drogą wznosząca się pod górkę, uznaliśmy, że łatwiej będzie ciągnąć przyczepkę za sobą. I tym razem przyczepka jak i zestaw narciarski sprawdziły się wyśmienicie. Powrót niestety musiał się odbyć nieodśnieżonym chodnikiem, więc dzielny tata po kolana w śniegu brodził przedzierając się przez ciężki śnieg, a przyczepka pięknie sunęła.

I w końcu – długo wyczekiwany weekend i dzień biegówek na Kubalonce. Tym razem sprzęt ciągnął lepszy technicznie i kondycyjnie tata. Inni biegacze z zachwytem obserwowali tą parę. Kubalonka jest dość wymagającą górą, no i na podbiegach było czasami dość ciężko. Nasz Tata trochę obawiał się zjazdów, czy przyczepka przypadkiem nie będzie za bardzo „pchała, ale po wszystkim stwierdził, że było bardzo  bezpiecznie, i to raczej on ciągnął ją w dół. Nasz maluszek cały czas spał i spał i spał.

Kiedy już skończyliśmy biegać, mimo temperatury -10 stopni, kiedy otworzyłam przyczepkę, ze środka buchnęło przyjemnym ciepłem a nasz bobas był cieplutki mimo mrozu.

Ogólne wrażenie zestawu narciarskiego Qeridoo bardzo pozytywne. Wielofunkcyjna rzecz pozwalająca cieszyć się zimą razem z niemowlakiem zarówno na spacerze, na skitourach jak i na biegówkach. Zestaw bardzo polecamy i cieszymy się bardzo że go mamy.”

Polecane

pixel